Stojan na deštníky YAMAZAKI Brick, široký/bílý

Stojan na deštníky YAMAZAKI Brick, široký/bílý

YAMAZAKI


1 810 Kč


K tomuto produktu máte dopravu zadarmo!

U vás může být za 10 dní (pátek 5.6.)

Přidat do oblíbených


Popis produktu

Elegantní a precizně řemeslně zpracovaný stojan na deštníky z lakovaného kovu od japonské společnosti YAMAZAKI. Díky inovativnímu a opticky prodyšnému designu ve tvaru mramorové cihly stěny určitě zapadne do jakékoli předsíně a stane se nejen jejím praktickým, ale i krásným doplňkem.

Avšak nejen design a řemeslné zpracování zaručující dlouhou životnost, jsou výhodami tohoto stojanu. Nabízí totiž dostatek prostoru i pro potřeby větší rodiny, kde je deštníků v případě špatného počasí přirozeně vždy o něco víc. Důmyslnost návrhu tkví v tom, že i při zachované objemové velkorysosti, vašeho životního prostoru, v často úzké vstupní chodbě či předsíni, mnoho nezabere. Důvodem je hloubka jen 10 centimetrů, proto při podlouhlém postavení, například při stěně, je opravdu jen příjemným bytovým doplňkem, který těší oko a slouží, ale nepřekáží.

Ve společnosti YAMAZAKI myslí při navrhovaní vždy tak na design, dlouhou životnost ale i praktické stránky života, které má výrobek naplňovat, co tento elegantní stojan na deštníky jen potvrzuje.

Rozměry: 30 x 10 x 43 cm.

Dodávaný v bílé a černé barvě. 

Další informace

Kód výrobku 02360
Materiál lakovaný kov
Dizajn tehlová stena
Barva bílá
Rozměr 30 x 10 x 43 cm.