Doprava

Uvedené ceny platí pro doručení v rámci České republiky.

Cena objednávky Do 1500 Kč Nad 1500 Kč
Zásilkovna 89 Kč zdarma
Nejvýhodnější doručení na adresu
89 Kč zdarma
Česká pošta - Balík na poštu 119 Kč zdarma
Česká pošta – Balík do ruky 129 Kč zdarma

Nejvýhodnejší doručení na adresu

U této služby nebude definovaný konkrétní dopravce, toho se v daný moment vybere podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná.

Balík do ruky

Zásilka vám bude doručena Českou poštou už následující pracovní den od našeho expedování zásilky. Pošta vás bude informovat SMS nebo e-mailem o převzetí a doručení zásilky. Pokud vás nezastihnou na uvedené adrese, nechají vám na adrese oznámení o uložení zásilky na poště. Zásilka bude uložená na poště 7 dnů. Pokud si ji do té doby nevyzvednete, zásilka se nám vrátí zpět. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné.

Balík na poštu

Česká pošta doručí zásilku už následující pracovní den od našeho expedování na jednu z 2600 pošt. O možnostech vyzvednutí vás bude pošta informovat SMS nebo e-mailem v okamžiku uložení zásilky na poště. Úložná doba na poště je 7 dnů. Pokud si do té doby zásilku nevyzvednete, zásilka se nám vrátí zpět. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné. Tuto službu je vhodné využít, pokud nejste během dne k zastižení na jednom místě a balík si radši převezmete na poště.