Doprava

Uvedené ceny platí pro doručení v rámci České republiky.

Cena objednávky Do 1500 Kč Nad 1500 Kč
Zásilkovna 89 Kč zdarma
Nejvýhodnější doručení na adresu
89 Kč zdarma
Česká pošta - Balík na poštu 119 Kč zdarma
Česká pošta – Balík do ruky 129 Kč zdarma

Nejvýhodnejší doručení na adresu

U této služby nebude definovaný konkrétní dopravce, toho se v daný moment vybere podle aktuální situace a vytíženosti přepravy. Nicméně, ať vaši zásilku doručí DPD, Intime či jiný dopravce, cena, kterou zaplatíte vy, bude vždy stejná.

Balík do ruky

Zásilka vám bude doručena Českou poštou 1-2 pracovní dny od našeho expedování zásilky. Pošta vás bude informovat SMS nebo e-mailem o převzetí a doručení zásilky. Pokud vás nezastihnou na uvedené adrese, nechají vám na adrese oznámení o uložení zásilky na poště. Zásilka bude uložená na poště 7 dnů. Pokud si ji do té doby nevyzvednete, zásilka se nám vrátí zpět. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné.

Balík na poštu

Česká pošta doručí zásilku 1-2 pracovní dny od našeho expedování na jednu z 2600 pošt. O možnostech vyzvednutí vás bude pošta informovat SMS nebo e-mailem v okamžiku uložení zásilky na poště. Úložná doba na poště je 7 dnů. Pokud si do té doby zásilku nevyzvednete, zásilka se nám vrátí zpět. Za opětovné zaslání účtujeme poštovné. Tuto službu je vhodné využít, pokud nejste během dne k zastižení na jednom místě a balík si radši převezmete na poště.