Filtrační lahev s binchotanem BLACK-BLUM Eau Good, 800ml, s červenou značkou

Filtrační lahev s binchotanem BLACK-BLUM Eau Good, 800ml, s červenou značkou

Black - Blum


493 Kč


U vás může být za 9 dní (čtvrtek 4.6.)

Přidat do oblíbených


Popis produktu

Může větvička dřevěného uhlí čistit vodu? Ano a nejen to.

Japonci už po století užívají dřevěné uhlí zvané Binchotan, které je známé svojí schopností měkčit vodu, přidávat prospěšné minerály a absorbovat nežádoucí chutě a pachy (například chlór).

Dodávaná tyčinka Binchotan je vybroušená do pevné délky a tvaru umožňujícího stabilní usazení v plastové lahvi EAU GOOD. Můžete ji ale použít s jakoukoli lahví, karafou nebo džbánkem. Přes noc nechejte působit v běžné kohoutkové vodě a ráno ochutnejte.

POZOR - používejte pouze pitnou kohoutkovou vodu!

Pokud používáte Binchotan s lahví EAU GOOD a plníte ji jednou denně, vydrží účinek aktivního uhlí po dobu 3 měsíců. Následně se musí 10 minut povařit a potom nechat na slunci vyschnout. Životnost filtru tak prodloužíte o další 3 měsíce. Po 6-tich měsíčním používání ve funkci vodního filtru můžete Binchotan rozlámat do zeminy k pokojový rostlinám (doplní živiny). Porézní povrch i po šesti měsících funguje jako dezodorant - použitím binchotanem můžete odstraňovat zápach v postýlce pro kočky, v koši na prádlo, nádobě na plenky nebo v botách. Pokud umístíte Binchotan do skříně, bude absorbovat vzdušnou vlhkost.

Dodávaný Binchotan je už umytý a připravený na použití. Binchotan nikdy nečistěte saponátem nebo mýdlem. Pokud budete čistit lahev EAU GOOD, Binchotan vždy vyberte. Případné drobné částečky a úlomky dřevěného uhlí plavající ve vodě můžete bez obav spolknout (tablety aktivního uhlí jsou předepisované na léčbu průjmů, trávení a nadýmání). Lahev EAU GOOD umývejte jen ručně.

Další informace

Kód výrobku EG004
Kolekce Eau Good
Barva červená
Materiál BPA free plast