Stojan s prkénky na krájení JOSEPH JOSEPH Index™ Opal
Stojan s prkénky na krájení JOSEPH JOSEPH Index™ Opal
Popis produktu
Taky máte doma jen jedno prkénko a krájíte na něm všechno, co potřebujete? Časem zůstane zabarvené a načichlé. Chcete se tomu vyhnout? Tak si pořiďte tuto sadu prkének na krájení, kterou vám přinášíme.
Stojan (ABS plast s texturovaným povrchem) se sadou čtyř polypropylenových krájecích prkének s protiskluzovou úpravou. Každá se značkou určující oddělené použití (ryby, zelenina, syrové maso, vařené potraviny) a nově i s tvarovaným povrchem:
- Červené prkénko s drážkou na odvod šťávy z masa
- Bílé prkénko s drážkami
- Modré prkénko s protiskluzovou úpravou pro jednodušší krájení ryb
- Zelené prkénko se šikmým povrchem pro odvod šťávy z krájené zeleniny.
Velikost prkének - 30x20cm, velikost sady se stojanem - 33 x 23,5 x 8,5cm.
Prkénka je možné umývat v myčce, stojan utírejte navlhčeným hadříkem. Dodávané v papírové dárkové krabici.
Výhodou plastových prkének je jejich odolnost a minimální nároky na údržbu. Dřevěné prkénka je možné jen oplachovat, nepatří do myčky, pokud chcete aby vám vydrželi, tak povrch vyžaduje pravidelné olejování, zvýšená opatrnost je potřebná i při jejich sušení. S plastovým prkénkem nic podobné neřešíte. Můžete jich libovolně namáčet, umývat spolu s nádobím ručně i v myčce, povrch se nemusí nijak ošetřovat
Další informace
| Kód výrobku | 60113 |
|---|